УКР
тел. (067)247 0999
яскраві покупки -
яскраве життя
NEXT

Про нас

Про нас

Споглядаті и створюваті красу мені личить з раннього дитинства. Компанія «YASKRAVA» Україна - це втілення дитячої мрії даруваті людям красиві емоції, вішукані РЕЧІ и бездоганні тканини власного виробництва. На сегодня YASKRAVA »Україна - це авторська текстильна мануфактура з виробництвом у Києві, де створюються Колекції модного текстилю для інтер'єру Вашого дому, ресторану чи готелю.

Із натхнення українських традіцій, помножені на сучасні технології та європейську якість, ми создали Вишуканий ексклюзивний текстиль під ТМ «Яскраве». Лімітовані Колекції святкових скатертина дарують Естетичне Насолода гостям та підкреслюють витонченням смак господарів дому. Створені з ЕНЕРГІЇ любові, приносять гармонію затишку и благополуччя в КОЖЕН дім.Кожна скатертина від «Яскрава» Україна - це вітвір декоративного и прикладного мистецтва, відтворення національніх та європейськіх культурних традіцій у НАДЗВИЧАЙНИХ дизайнерських принтах.

Мі створюємо тематичні авторські Колекції текстилю лімітованіх серій, Які відрізняються безкомпромісною якістю и пріскіплівою уваг до деталей візерунків. «Яскрава» Україна - це ексклюзивний український дизайнерський текстиль з льону, что створює Нові тематичні Колекції сезон за сезоном. В асортименті представлені святкові скатертина та текстильні аксесуари на Різдво, Новий рік, Великдень, Масляну, Валентінів день, на весілля.

Особливе популярністю корістуються декоративні подушки та продукція для дітей. Текстильний набор у фірмовій елегантній упаковці - Ідеальне рішення для Вибори гідного и особливого подарунки з України родичам, партнерам чи друзям за кордон. Гідність наших текстільніх виробів у бездоганно балансі якості, високого стилю и розумної вартості. Саме тому продукція ТМ «Яскраве» сегодня затребувана НЕ Тільки в Україні, альо и в Европе.

Компанія «YASKRAVA» Відкрита до співробітніцтва з оптових клієнтами и запрошує Вас стати нашим партнером у будь-якому регіоні світу, де Чулі про Україну.А нашим Клієнтам ми щиро Бажаємо пріємніх и Яскраве покупок в HOME COUTURE YASKRAVA!

Звернутися за консультацією